Współpraca

Lombard Mokotów online sprzedaj pożycz bez wychodzenia z domu wszystko online

Prowadzisz niewielki lombard, który musisz zamknąć przez nowelizację ustawy? Pożyczka lombardowa stwarza wiele możliwości współpracy, tak abyś nadal mógł prowadzić swój biznes!

Kogo szukamy?

Kliknij i zacznij zarabiać

 

Partnerów biznesowych nastawionych na sukces w branży pożyczek pod zastaw. Osób dysponujących czasem, znajomością rynku, pozytywnym nastawieniem oraz zarejestrowaną działalnością gospodarczą. Dla nas najważniejsze jest Twoje doświadczenie, dlatego lombard, który prowadzisz nie musi być wielki.

W jaki sposób będziemy współpracować?

Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami stworzymy umowę o współpracy, dopasowaną do Twojej działalności. Dzięki temu to nasza firma będzie zajmować się udzielaniem pożyczek. Twoim zadaniem będzie skupowanie oraz przechowywanie zastawianych przedmiotów, dlatego przygotować musisz odpowiednie do tego miejsce.

Jak zarabiasz?

Ze swojej strony oferujemy Ci prowizję systemową, której wysokość negocjujemy indywidualnie dla każdego wspólnika. Oprócz tego zbierasz zyski z przechowywania przedmiotów oraz odsetek z udzielonych przez nas pożyczek. Banalnie proste, prawda?

Nawiązując z nami współpracę możesz spać spokojnie, ponieważ nie musisz się już martwić Urzędem Skarbowym oraz Komisją Nadzoru Finansowego – wszelkie formalności związane z nimi spadają na nas. Ponadto wszystkim naszym wspólnikom dajemy nieograniczony dostęp do specjalnej platformy internetowej, dzięki której możesz zostać pośrednikiem w udzielaniu chwilówek i pożyczek wiodących parabanków.

Inną możliwością współpracy z nami jest reklama Twojej działalności. Posiadamy strony internetowe dopasowane do każdego większego miasta w Polsce, codziennie odwiedzają je setki użytkowników. Jeśli zależy Ci na skutecznej reklamie Twojej firmy w internecie, nasze strony będą idealne. Reklamowane przez nas firmy zdobywają popularność na terenie całego kraju. Niezależnie od branży, w której działasz, reklama u nas podniesie Twoje zyski oraz zwiększy bazę klientów.

Jeśli interesuje Cię współpraca z pożyczka lombardowa skontaktuj się z naszym pracownikiem za pomocą maila lub telefonicznie.

Lombard współpraca