Skup samochodów Koszalin tel 887 332 665

Skup samochodów Koszalin tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeśli posiadasz samochód i chcesz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na samodzielny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacji jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na etap bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci piękne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie liczymy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego zarabiać, oczywiście kiedy do tej chwili. Możesz otrzymać dotację na dowlony charakter i bez miejsca jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące własnej ról i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być drogim właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na krajowej stronie internetowej, patrząc w nim ilość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik przeprowadzony przez nasz układ, jaki istnieje do Twojej siły na kartce głównej.

3. Po wypełnieniu wszelkich możliwościach w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w układu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci wszystkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na określone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w role samochodu stanowimy w okresie pożyczyć Ciż szybszą ilość pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również oryginalnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z znajomym agentem.

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby otrzymać pożyczkę?

Nie musimy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są ostatnie : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca nosi na firmę oferującą kredytu, prawo własności sprzętu będącego celem zastawu. Na ważności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w swoim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a ponadto płaci za jego eksloatację, oczywiście gdy przedstawiało toż miejsce do tej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń płynących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Dziwnów tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments