Ratalne

Brakuje Ci środków na organizację przyjęcia komunijnego? A może marzy Ci się generalny remont mieszkania? Doskonale wiemy, że w życiu istnieją różne sytuacje, w których potrzebujemy większej gotówki, dlatego pożyczka lombardowa rozszerzyła swoją ofertę o pożyczki ratalne.

Pożyczka ratalna jest pożyczką długoterminową, która może być wzięta na dowolną okazję. Nasze pożyczki ratalne są mocno zindywidualizowane,na zdecydowanie lepszych warunkach niż te udzielane w bankach. Wyróżnia nas przede wszystkim:

Czytelna procedura – czyli brak ukrytych kruczków i zawiłych aneksów. Wszystkie formalności związane z naszą pożyczką ratalną zostały zminimalizowane, aby zrozumieć mógł je każdy klient.

Profesjonalna kadra – która stale podnosi swoje kwalifikacje. Każdy nasz klient musi wyjść zadowolony ze współpracy, dlatego nasi pracownicy są pomocni oraz rzetelnie doradzają każdemu klientowi.

Indywidualne podejście – wysokość oraz warunki każdej, udzielanej przez nas pożyczki, ustalana jest całkowicie indywidualnie. Wysokość pożyczki, prowizji, termin spłaty, odsetki – to wszystko nasi pracownicy negocjują razem z Tobą, dając Ci realny wpływ na warunki umowy.

Brak weryfikacji w rejestrach – dla nas liczy się Twoja aktualna sytuacja finansowa, dlatego nie sprawdzamy Cię w żadnych rejestrach BIK, BIG czy też KRD. Do niekorzystnej historii kredytowej wystarczy czasem jeden nieopłacony mandat, z tego powodu ich nie sprawdzamy. Nie potrzebujemy wyjaśnień ani tłumaczyć, dla nas liczą się tylko aktualne fakty.

Niezależnie od kierującego Tobą powodu tylko w pożyczka lombardowa znajdziesz pożyczkę ratalną na dogodnych warunkach, dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości. U nas nie musisz się tłumaczyć, wystarczy, że pokrótce opowiesz o uzyskiwanych dochodach oraz sytuacji materialnej. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszymi pracownikami jeszcze dziś i sprawdź, ile możemy Ci pożyczyć!

Kliknij i wygeneruj oferty