Pożyczki społecznościowe

Lombard Mokotów online sprzedaj pożycz bez wychodzenia z domu wszystko online

Twoje aktywa są zamrożone na koncie bankowym? A może drażni Cię zbyt niskie oprocentowanie lokaty w banku? Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś: TAK mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Każdemu, kto chce z zyskiem inwestować swoje pieniądze, proponujemy rozpoczęcie udzielanie pożyczek społecznościowych. Jako jedyna firma w Polsce pożyczka lombardowa stwarza pośredniczy w udzielaniu pożyczek społecznościowych, które są w 100% bezpieczne!

Jak to działa?

Osoba dysponująca dodatkowymi środkami na inwestycje zgłasza się do naszej firmy. Po wstępnych negocjacjach oraz ustaleniach podpisujemy jasną, oraz korzystną dla obu stron umowę, w której zawarte są także procentowe wysokości Twoich prowizji. Następnie dajemy Ci dostęp do specjalnej platformy, na której rejestrujemy wszystkich potencjalnych klientów ubiegających się o pożyczkę. Samodzielnie decydujesz komu, na jaki okres oraz w jakiej wysokości udzielisz pożyczki!

Wszystkie, udzielane przy pomocy naszej platformy, pożyczki zabezpieczane są w 100% zastawem. W praktyce oznacza to, że nieterminowa spłata pożyczonych przez Ciebie pieniędzy kończy się objęciem przez Ciebie własności przedmiotu zastawu. Nie musisz się martwić jego sprzedażą – tym zajmiemy się my, a jeśli nie sprzedamy przedmiotu zastawu w ciągu miesiąca od ostatecznego terminu spłaty ,zwrócimy Ci pożyczone przez Ciebie pieniądze!

Pierwsze zyski pojawią się na Twoim koncie już po miesiącu od udzielenia pożyczki. Oprócz wynegocjowanej od nas prowizji zarabiasz także na:

ewentualnej sprzedaży przedmiotu zastawu,

odsetkach wynikających z nieterminowej spłaty,

odsetkach wynikających z braku spłaty w ostatecznym terminie.

Jeśli zawsze chciałeś zainwestować, jednak bałeś się utraty swoich środków, możesz zrobić to bezpiecznie z naszą firmą! U nas Twoje środki finansowe inwestowane są w sposób zrozumiały, bez możliwości ich utraty lub zamrożenia.

O dokładniejszych informacjach dotyczących inwestowania w pożyczki społecznościowe możesz dowiedzieć się od naszego pracownika drogą mailową lub telefonicznie.

 

Kliknij i wygeneruj oferty