Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Gryfice gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za zatem w światowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach odgrywających podstawowe role. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 montują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jako chciałby pokazać całą historię. W kolejnej połowy dostajemy wątki trzech różnych postaci, które w prawdziwym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka korzysta znaczące plany, żeby poprawić własne występowanie na ciekawsze. Zawiera ona kontrakt na długi przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na całkowite życie. W ostatnim tymże czasie Anka (Katarzyna Warnke) idzie z więzienia i wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, przynajmniej nie stanowi dla niej to naturalne, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej kolei w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal zatrzymuje się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą treścią jest przedmiot Darii również jej interes z Kolumbijczykami. Z konkretnych racji ta inwestycja nie powtarzam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest zapewnić jej występowanie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą produktu i trudnymi kłopotami. Niania popada w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, tylko to akurat Daria jest porządnie przygotowana do następnej rzeczywistości. Z początku pięła się po szczeblach mafijnej kariery bez męskich pleców a teraz dostaje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Toż w jej tematu pojawiają się nowoczesne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w spokój całej historii, łącząc jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w tym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i rozumienia ich z jedną, kluczową pracą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród obecnego, że potrafi wydusić z aktorów coś czego nie przedstawili w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi zapewnij stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją stronę w sprzedaż długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w liczbie części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi chyba sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą różne wątki filmu.

Sceny części nie płacą się sztuczne. Od razu widać, że na film był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja odnosi się do Maroko czy Kolumbii, to rzeczywiście tam odkłada się też plan filmowy. Dzięki temu film składa się dobrze na ekranie. Widz oglądając go pamięta wrażenie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest konsekwentny a z jakimś nowym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich sztuce jest kiedy dużo rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem części z faktami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani również im to pozwala, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przypadnie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Tuczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments