Dodaj Ogłoszenie

Lombard Mokotów online sprzedaj pożycz bez wychodzenia z domu wszystko online

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Lombard pożyczki odwiedzają codziennie setki użytkowników, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom dajemy możliwość samodzielnego dodawania u nas dowolnych ogłoszeń. Na naszym portalu ogłoszeniowym możesz znaleźć lub dodać ogłoszenia o sprzedaży: mebli, wyposażenia gospodarstwa domowego, sprzętu medycznego, elektroniki, ubrań, butów, biżuterii, maszyn rolniczych, jedzenia, artykułów dla zwierząt oraz wszystkiego, co zalega nam w domu. Coś dla siebie znajdzie tam dosłownie każdy.

Na naszym portalu ogłoszeniowym dodać możesz ogłoszenie o poszukiwaniu pracy lub wolnym etacie w Twojej firmie. Jest także wiele ogłoszeń o pojazdach i nieruchomościach na sprzedaż lub wynajem. Dodawanie ogłoszeń na naszym portalu jest całkowicie bezpłatne – nie pobierzemy od Ciebie nawet złotówki!

Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi z rejestracją i dodaniem ogłoszenia poradzi sobie każdy. Wystarczy wejść w zakładkę Rejestracja, po czym podać swoje podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, adres e-mail (niezbędny do prawidłowej weryfikacji) oraz numer telefonu, na który kontaktować będą się zainteresowani ogłoszeniem. Zrób kilka zdjęć przedmiotu, który chcesz sprzedać, dokładnie go opisz oraz oczywiście ustal jego cenę, a w kilka dni z pewnością się go pozbędziesz!

Tylko u nas znajdziesz setki ciekawych przedmiotów w bardzo korzystnych cenach. Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu, elektroniki, zwierzaka do adopcji lub działki pod własny dom z pewnością znajdziesz je na naszej stronie!