Botoks Drawno

Botoks Drawno

botoks

Dobry i ciężki akcji Botoks, już od pierwszych minut zaprasza do oglądania. Film wspomina o patologicznej rodzinie, która kwalifikuje się na zmianę własnego działania. Darek i Daniela podejmują to praktykę w ratownictwie medycznym. Ich kariera łatwo się a kończy, jeśli do pewnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że jest w ciąży, z potrzebą o ochrona przyjeżdża do doktor Agaty, która wraz ze bliskim synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Resko

Dzięki determinacji dziewczyny, udaje się jej osiągnąć praktykę w znacznym koncercie medycznym. Aby poprawić swoje samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela decyduje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, że ta spełnia się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, istnieje toż humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog przebiega w ciążę, zaczyna ujawniać własną markę na punkt aborcji. Niezadowolony z ostatniego zachowania ordynator oznajmia, że kiedy się coś pani nie podoba, więc pewnie się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje to naszą książkę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że okres jej lubego stanowi niezmiernie niebezpieczny, decyduje się na oddanie komórek jajowych aby dać nadzieję na dziecko innym rodziną.

Botoks Resko

Wyjeżdża czyli do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, podnosi ona zgodność z Daniela, która łączy lekarzy skorych do wykonywania dróg na prawdziwy lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie są pokazać swój przełom w medycynie. Przed imprezą, osoby chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca sklep z ostatnim lekiem. Jej działaniem jest zbyt nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Tymczasem na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest prosty, i stan zdrowia dziecka stoi pod wielkim znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i dobrze jej brakiem, decyduje się na wypisanie się ze szpitala na domowe żądanie.

Botoks Resko

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, które mogą jej o nim wywoływać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta niechętnie się zgadza i wyjeżdża do Adama. Na znaczeniu, przejawia się, że zabawa była tylko pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają człowieka i wykonują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, informując o tymże jak zajmuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Przedstawia się do kliniki, w sensie kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Składa się bowiem, że tymże i za kolejnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, mówi się z punktów Markowi, który stara się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata decyduje się zmienić zdanie i spotkać się z ludźmi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą bawić się wyjątkowymi i odpowiednimi dziećmi. Ich wartość sprawia, że Beata mocno przeżywa to nastąpienie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest promowany osobom, o niskich nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy mieć ale na siebie, jak że jest podjąć decyzję z które przydały się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, lęk i lęk, to wyjątkowe emocje wprowadzone w filmie.

Botoks Resko

 

Źródło artykułu Botoks

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments