Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbytu kasowym, jak także na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z urzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i jak dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz wyższą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może korzystać przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na przełomie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu wyznaczaną na minimach z okresu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W skutku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu doprowadzając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action widziane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które kształciły się poprzedniego lata. Niskie wolumeny, brak innych środków dochodzących do ekosystemu i szybkie rozwoje rynku pracy, złota i obligacji, wszystko to cieszy, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w firmie inwestycyjnej Arca.

Jak powszechnie w sukcesie kryptowalut, analitycy mają wysoki kłopot z przeznaczeniem co stanowi ważnym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wskazuje na koniec kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Sposobu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w tej znani świata wystosowali ostrzeżenia przyciągające do zaprzestania aktywności na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments