Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Lombard Mokotów online sprzedaj pożycz bez wychodzenia z domu wszystko online

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin także na zbytu kasowym, jak także na zbytu kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z urzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% i jak dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z coraz wyższą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały wysyłane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin może korzystać przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na przełomie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu wyznaczaną na minimach z okresu wakacji, co spowodowało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W skutku najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i wydaje od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu doprowadzając do wybicia okrągłego oparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action widziane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które kształciły się poprzedniego lata. Niskie wolumeny, brak innych środków dochodzących do ekosystemu i szybkie rozwoje rynku pracy, złota i obligacji, wszystko to cieszy, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w firmie inwestycyjnej Arca.

Jak powszechnie w sukcesie kryptowalut, analitycy mają wysoki kłopot z przeznaczeniem co stanowi ważnym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu wskazuje na koniec kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Sposobu będzie sprzyjał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w tej znani świata wystosowali ostrzeżenia przyciągające do zaprzestania aktywności na zbytu kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *